Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bezpłatna mammografia w Medycynie Pracy

Jutro podczas Drzwi Otwartych w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Leczniczym w Lublinie będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.
- Zapraszamy kobiety w wieku 50 - 69 lat z terenu Lublina i województwa lubelskiego - mówi Barbara Kramek, rzecznik prasowy WOMP. Badania będą wykowywane od godziny 9 do 15 przy ulicy Nałęczowskiej 27. I piętro, Pracownia Diagnostyki Obrazowej. Pod numerem telefonu 081 533-00-34. wew. 116 można uzyskać więcej informacji. Z badań mogą skorzystać kobiety, które nie miały wykonywanej mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat. Na badanie nie jest wymagane skierowanie. (tom)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama