Do napaści doszło w piątek, przy ul. Zbożowej w Lublinie. Sprawcy zaatakowali dwóch 16-latków w okolicy przystanku autobusowego. Jednemu z nich chcieli zabrać telefon, a drugiemu pieniądze.
- Napastnicy bili pięściami i kopali po całym ciele jednego z chłopców po czym zabrali mu telefon - mówi Andrzej Fijołek z zespołu prasowego lubelskiej policji. - Drugiemu z napadniętych udało się uciec. Rodzice pobitego chłopca powiadomili policję.
Kryminalni z V komisariatu namierzyli i zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 17 i 16 lat. Starszy z nich odpowie, jak dorosły. Grozi mu do 12 lat więzienia. Młodszy stanie przed sądem rodzinnym.
Pobicie przy Zbożowej. Dwóch nastolatków napadło na młodszych chłopców
Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy napadli na młodszych od siebie chłopców. Jednego z nich pobili. Starszy z napastników będzie odpowiadał przed sądem, jak dorosły.
- 02.09.2014 09:03

Reklama













Komentarze