Reklama
Jak minister Ewa Kopacz zmieniała zdanie ws. palenia
Już za kilka miesięcy wejdzie w życie zakaz palenia w miejscach publicznych. Przy tej okazji powraca sprawa materiału pokazanego przez telewizję TVN, w którym minister zdrowia Ewa Kopacz mówi, dlaczego nie powinno być zakazu palenia w miejscach publicznych.
- rynekzdrowia.pl, tom
- 28.01.2010 15:03
Data dodania:
28.01.2010 15:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze