Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jak minister Ewa Kopacz zmieniała zdanie ws. palenia

Już za kilka miesięcy wejdzie w życie zakaz palenia w miejscach publicznych. Przy tej okazji powraca sprawa materiału pokazanego przez telewizję TVN, w którym minister zdrowia Ewa Kopacz mówi, dlaczego nie powinno być zakazu palenia w miejscach publicznych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama