Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

AZS PSW Biała Podlaska jutro zagra z Medykiem Konin

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 8. kolejka spotkań w piłkarskiej ekstralidze kobiet. Obie drużyny z woj. lubelskiego wystąpią w niej przed własną publicznością.
Ciężkie zadanie czeka zwłaszcza AZS PSW Biała Podlaska, który na stadionie przy ul. Piłsudskiego zmierzy się z liderem tabeli Medykiem Konin, mistrzem Polski i uczestnikiem Ligi Mistrzyń, naszpikowanym reprezentantkami kraju.

Spotkanie odbędzie się już jutro, o godz. 16.

– Pierwotnie mieliśmy grać w niedzielę, ale na prośbę rywalek, które szykują się do 1/16 finału Ligi Mistrzyń, zgodziliśmy się na przełożenie meczu na piątek – tłumaczy Jacek Syryjczyk, trener AZS PSW Biała Podlaska.

Z górki powinien mieć za to Górnik Łęczna, aktualny wicelider tabeli. W niedzielę, o godz. 11, na stadionie przy al. Jana Pawła II podopieczne trenera Mirosława Stańca zagrają ze Stilonem Gorzów Wielkopolski.

Rywalki są beniaminkiem rozgrywek i zdobyły w dotychczasowych siedmiu meczach zaledwie trzy punkty, co daje im przedostatnie miejsce w tabeli. Na oba spotkania wstęp jest wolny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama