Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zagrody: 22-letni kierowca poloneza wjechał w mitsubishi

Do stłuczki z udziałem trzech samochodów doszło w miejscowości Zagrody w gminie Goraj.
Kierujący polonezem 22-letni mieszkaniec gminy Goraj nie udzielił pierwszeństwa przejazdu mitsubishi, którym podróżował 29-latek z gminy Zakrzew. Doszło do zderzenia, a mitsubishi uderzyło jeszcze w seata, za którego kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec gminy Goraj. Do szpitala odwieziono z uszkodzeniem oka, złamaniem ręki oraz potłuczeniami 27-letnia pasażerkę mitsubishi. Kierowcy byli trzeźwi. Do wypadku doszło we wtorek w Zagrodach w gminie Goraj.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama