Zagrody: 22-letni kierowca poloneza wjechał w mitsubishi
Do stłuczki z udziałem trzech samochodów doszło w miejscowości Zagrody w gminie Goraj.
- (lew)
- 23.06.2010 10:26
Kierujący polonezem 22-letni mieszkaniec gminy Goraj nie udzielił pierwszeństwa przejazdu mitsubishi, którym podróżował 29-latek z gminy Zakrzew.
Doszło do zderzenia, a mitsubishi uderzyło jeszcze w seata, za którego kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec gminy Goraj.
Do szpitala odwieziono z uszkodzeniem oka, złamaniem ręki oraz potłuczeniami 27-letnia pasażerkę mitsubishi. Kierowcy byli trzeźwi.
Do wypadku doszło we wtorek w Zagrodach w gminie Goraj.
Data dodania:
23.06.2010 10:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze