Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Dzieci zwiedzały komendę policji

Przedszkolaki i dzieci z najmłodszych klas szkół podstawowych miały możliwość spotkać się z policjantami z różnych wydziałów, obejrzeć wyposażenie i policyjne radiowozy. Wszystko w ramach dni otwartych zamojskiej komendy.
– Dzieci obejrzały sprzęt, którym w codziennej służbie posługują się funkcjonariusze – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Każdy mógł usiąść ze kierownicą policyjnego radiowozu. Dużą frajdę sprawiło dzieciom spotkanie z przewodnikiem psa służbowego i jego czworonożnym przyjacielem. U progu rozpoczynających się wakacji udzielił on cennych wskazówek jak postępować podczas kontaktu z agresywnym zwierzęciem. Uczestnicy drzwi otwartych na krótką chwilę zajrzeli również do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Jak zwykle większość milusińskich zadeklarowała, że w przyszłości zostanie stróżami prawa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama