Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Jarosławcu wykoleił się pociąg. Policja i komisja z PKP badają dlaczego

Policja i komisja do zdarzeń nadzwyczajnych PKP Linii Hutniczej Szerokotorowej badają okoliczności wykolejenia pociągu towarowego.
W środę po południu w Jarosławcu k. Zamościa z torów wypadła środkowa cześć składu, czyli 9 pustych wagonów. Cześć z nich uległa uszkodzeniu. Nikomu nic się nie stało. Maszyniści byli trzeźwi. W skład pociągu relacji Zamość–Hrubieszów wchodziły dwie lokomotywy i 59 wagonów, z czego 11 z ładunkiem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama