W Jarosławcu wykoleił się pociąg. Policja i komisja z PKP badają dlaczego
Policja i komisja do zdarzeń nadzwyczajnych PKP Linii Hutniczej Szerokotorowej badają okoliczności wykolejenia pociągu towarowego.
- (lew)
- 01.07.2010 10:50
W środę po południu w Jarosławcu k. Zamościa z torów wypadła środkowa cześć składu, czyli 9 pustych wagonów. Cześć z nich uległa uszkodzeniu.
Nikomu nic się nie stało. Maszyniści byli trzeźwi.
W skład pociągu relacji Zamość–Hrubieszów wchodziły dwie lokomotywy i 59 wagonów, z czego 11 z ładunkiem.
Data dodania:
01.07.2010 10:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze