Reklama
10-latek wpadł pod koła samochodu
10-letni rowerzysta trafił do szpitala. Potrącił go samochód.
- (lew)
- 01.07.2010 10:48
Kierujący fiatem 21-latek z gminy Zamość nieprawidłowo wyprzedzał na skrzyżowaniu i zderzył się z audi, którym jechała 38-letnia mieszkanka Zamościa.
Fiat wjechał następnie na ścieżkę rowerową i potrącił 10-letniego rowerzystę. Chłopczyk z urazami ręki i nogi został odwieziony do szpitala.
Do wypadku doszło w środę przy ul. Śląskiej. Kierowcy byli trzeźwi.
Data dodania:
01.07.2010 10:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze