Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

10-latek wpadł pod koła samochodu

10-letni rowerzysta trafił do szpitala. Potrącił go samochód.
Kierujący fiatem 21-latek z gminy Zamość nieprawidłowo wyprzedzał na skrzyżowaniu i zderzył się z audi, którym jechała 38-letnia mieszkanka Zamościa. Fiat wjechał następnie na ścieżkę rowerową i potrącił 10-letniego rowerzystę. Chłopczyk z urazami ręki i nogi został odwieziony do szpitala. Do wypadku doszło w środę przy ul. Śląskiej. Kierowcy byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama