Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Do Zwierzyńca przyjechali lekarze specjaliści

Mieszkańcy gminy Zwierzyniec mają łatwiejszy dostęp do lekarzy. Rozpoczął się właśnie letni obóz studentów i lekarzy specjalistów z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
W tym roku do dyspozycji pacjentów są laryngolog, endokrynolog, kardiolog, neurolog, dermatolog, ginekolog, okulista, ortopeda, stomatolog oraz onkolog. Ponadto można korzystać z laboratorium, a także poradni chorób metabolicznych i otyłości. W ub. roku największym powodzeniem cieszyły się wizyty u kardiologa i dermatologa oraz w laboratorium. W sumie lubelscy medycy udzielili ponad 2 tys. porad. Letni obóz lubelskiego Uniwersytetu Medycznego w Zwierzyńcu potrwa do 23 lipca. Władze miasta udostępnili lekarzom gabinety w przychodni zdrowia i zakwaterowanie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama