Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Masłomęcz: Pieszy zginął na drodze

Młody człowiek zginął na drodze. Sprawę bada policja.
Kierujący volkswagenem passatem 51-letni mieszkaniec gminy Mircze najechał na 19-latka. Pieszy z gminy Hrubieszów zginął na miejscu. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Kierowca był trzeźwy, od pieszego pobrano krew do badań. Policja bada okoliczności wypadku, prokuratura wszczęła śledztwo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama