Reklama
Masłomęcz: Pieszy zginął na drodze
Młody człowiek zginął na drodze. Sprawę bada policja.
- (lew)
- 07.07.2010 11:41
Kierujący volkswagenem passatem 51-letni mieszkaniec gminy Mircze najechał na 19-latka. Pieszy z gminy Hrubieszów zginął na miejscu.
Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Kierowca był trzeźwy, od pieszego pobrano krew do badań.
Policja bada okoliczności wypadku, prokuratura wszczęła śledztwo.
Data dodania:
07.07.2010 11:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze