Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Miotali wałkami, opowiadali o ekologii

Mieszkańcy gminy Zamość uroczyście powitali wakacje. Zabawa odbyła się w miejscowości Wierzchowiny.
Mieszkańcy kilku miejscowości brali udział w licznych konkursach tzw. warsztatach rodzinnych (rozmawiali o ekologii i historii). Były też liczne konkurencje sportowe. W worku najlepiej skakał Tomasz Drozd, wałkiem najdalej \"miotała” Maria Romaszko (rzuciła tym przedmiotem na odległość 26 metrów), a linę najsprawniej przeciągała drużyna żonatych. Kawalerowie nie mieli szans. W zabawie uczestniczyło ponad 100 osób. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Urząd Gminy Zamość.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama