Reklama
Miotali wałkami, opowiadali o ekologii
Mieszkańcy gminy Zamość uroczyście powitali wakacje. Zabawa odbyła się w miejscowości Wierzchowiny.
- (bn)
- 07.07.2010 10:57
Mieszkańcy kilku miejscowości brali udział w licznych konkursach tzw. warsztatach rodzinnych (rozmawiali o ekologii i historii).
Były też liczne konkurencje sportowe.
W worku najlepiej skakał Tomasz Drozd, wałkiem najdalej \"miotała” Maria Romaszko (rzuciła tym przedmiotem na odległość 26 metrów), a linę najsprawniej przeciągała drużyna żonatych.
Kawalerowie nie mieli szans.
W zabawie uczestniczyło ponad 100 osób. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Urząd Gminy Zamość.
Data dodania:
07.07.2010 10:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze