Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niemirów: 250 zł mandatu za uszkodzony radiowóz

Mimo padającego deszczu przeholował z prędkością i na zakręcie zahaczył naczepą o jadący w przeciwną stronę oznakowany policyjny radiowóz.
Mowa o 54-letnim kierowcy scanii z Obornik, którego mundurowi ukarali mandatem w wysokości 250 złotych. Zarówno on, jak i kierowca policyjnego opla astry byli trzeźwi. Radiowóz wymaga naprawy. Do kolizji doszło w środę w Niemirowie k. Biłgoraja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama