Niemirów: 250 zł mandatu za uszkodzony radiowóz
Mimo padającego deszczu przeholował z prędkością i na zakręcie zahaczył naczepą o jadący w przeciwną stronę oznakowany policyjny radiowóz.
- (lew)
- 08.07.2010 09:52
Mowa o 54-letnim kierowcy scanii z Obornik, którego mundurowi ukarali mandatem w wysokości 250 złotych. Zarówno on, jak i kierowca policyjnego opla astry byli trzeźwi. Radiowóz wymaga naprawy.
Do kolizji doszło w środę w Niemirowie k. Biłgoraja.
Data dodania:
08.07.2010 09:52
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze