Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rowerzysta wjechał w kobietę, oboje trafili do szpitala

Rowerzysta potrącił 65-letnią hrubieszowiankę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Oboje mocno poturbowani trafili do szpitala.
Szpitalem zakończyła się przejażdżka rowerowa dla 32-latka z Hrubieszowa. Ma złamany nos. Karetka odwiozła tam także pieszą z podejrzeniem wstrząśnięcia mózgu. Do wypadku doszło w środę przy ul. Piłsudskiego. Rowerzysta był trzeźwy, od kobiety pobrano krew do badań. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama