Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W więzieniu w Zamościu palą marihuanę?

Na razie nie wiadomo, do którego z osadzonych należały narkotyki. Amfetamina i konopie indyjskie zostały znalezione w jednej z cel Zakładu Karnego w Zamościu.
Podczas kontroli celi na oddziale terapeutycznym zakładu karnego przy ul. Okrzei jeden z funkcjonariuszy natrafił na szklaną lufkę z suszem konopi indyjskich wymieszanym z amfetaminą. Narkotyki o wadze 0,23 g ukryte były za szafką kącika sanitarnego. Na razie nie wiadomo, do kogo należały.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama