Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nakręć film o Hrubieszowie. Miasto ogłosiło konkurs

Władze Hrubieszowa zapraszają do udziału w konkursie na prezentację multimedialną lub film, które będą wizytówką oraz materiałem promocyjnym miasta na świecie.
Materiały powinny zawierać krótki rys historyczny, opis regionu i najbardziej charakterystycznych miejsc oraz zdjęcia. Cała prezentacja nie powinna trwać dłużej niż 10–13 minut. W pracach, które mają prezentować najciekawsze atrakcje Hrubieszowa, nie powinny być wykorzystane materiały standardowo umieszczane w Internecie. Propozycje z imieniem i nazwiskiem autora, adresem i telefonem kontaktowym, należy do 15 sierpnia dostarczyć na płycie CD do sekretariatu Urzędu Miasta przy ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego \"Hubala” 1. Najlepsza praca ma być wybrana do końca sierpnia, a zostanie zaprezentowana 2 września podczas uroczystej sesji Rady Miasta z okazji 610 rocznicy nadania praw miejskich. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie: www.hrubieszow.info lub w Urzędzie Miasta.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama