Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mieszkanka Zamościa straciła 17 tys. i biżuterię

Straty są wyjątkowo wysokie. W wyniku włamania 41-letnia Zamościanka stracił 17 tys. zł gotówki i biżuterię wartą również kilkanaście tysięcy. Sama jest sobie winna, bo nie zamknęła drzwi do mieszkania.
Drzwi do mieszkania nie były zamknięte, złodziej wszedł do środka i ukradł z przedpokoju torebkę. Poszkodowana 41-latka straciła wraz z nią 17 tys. złotych w gotówce oraz wartą tyle samo biżuterię. Trwają poszukiwania sprawcy. Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy na jednym z osiedli. Ze względu na dobro dochodzenia, policja nie podaje za wiele szczegółów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama