Śmiertelny wypadek w Bródku (gm. Łabunie)
Dzisiaj o godz. 10 ustalono personalia pieszego, który zginął pod kołami volkswagena passata w Bródku. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Komarów.
- (lew)
- 23.07.2010 11:04
Do tragedii doszło po godz. 2 w nocy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pieszy wtargnął na drogę wprost pod samochód. W stanie ciężkim trafił do szpitala, gdzie po 5 godzinach zmarł.
19-letni kierowca passata z gminy Sitno był trzeźwy. Od pieszego pobrano krew do badań.
Data dodania:
23.07.2010 11:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze