Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Okradziono proboszcza w Gdeszynie (gm. Miączyn)

Proboszcz parafii w Gdeszynie może mieć kłopot z pielęgnacją swojego ogrodu. Bo do parafialnej stodoły włamał się złodziej i wyniósł sprzęt.
Policja szuka sprawców włamania do stodoły przy miejscowej plebani, którzy działali pod osłoną nocy. Ich łupem padły ciągnik ogrodowy i kosiarka samojezdna. Straty oszacowano na 6 tys. złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama