Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjant złapał złodzieja, który szedł do punktu skupu złomu

46-latek ukradł stojak na rowery i chciał go spieniężyć. Ale miał pecha, bo przyuważył go policjant, który po skończonej służbie wracał do domu.
Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 4 rano. Funkcjonariusz Rewiru Dzielnicowych w Tyszowcach zauważył, jak jedną z ulic podążą w stronę punktu skupu złomu znany mu 46-latek. Pod pachą dźwigał stojak na rowery. Policjant zainteresował się jego pochodzeniem. – Mieszkaniec gminy Tyszowce twierdził, że znalazł stojak, ale kilka razy zmieniał wersję, gdzie to miało być – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. W końcu wszystko się wyjaśniło: warty 600 złotych stojak został skradziony spod jednego z miejscowych sklepów, którego właścicielem jest 34-letni mieszkaniec Łaszczowa. Podpity 46-latek (0,2 promila alkoholu w organizmie) trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj ma usłyszeć zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama