Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niedziela z susłem w Mokrem koło Zamościa

Boisko śródleśne w Mokrem koło Zamościa stanie się jutro (niedziela, 25 lipca) wielką sceną. Organizatorzy \"Dnia susła” liczą, że zgromadzi się wokół niej wielu widzów. Atrakcji na pewno nie zabraknie.
Wielki festyn, organizowany w ramach projektu \"Zielone serce Europy – promocja walorów kulturowych i turystycznych terenów Gminy Zamość” rozpocznie się programem dla najmłodszych (godz. 14) czyli Akademią Pana Kleksa. Później (godz. 15.30) z koncertem wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta z OSP w Białowoli. Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 16. Będzie połączone z rozstrzygnięciem konkursu \"Sołectwo na widokówkę”. Po tej części zacznie się występ kabaretowy Pigwa Show (godz. 16.30), będą pokazy taneczne kilku zespołów i m.in. występ muzykującej rodziny Badachów oraz grupy wokalnej Camerata Belfer z Sitańca. W trakcie pikniku, który potrwa w Mokrem do godz. 20 odbywać się będą Targi Wyrobu Naturalnego, warsztaty plastyczne, spotkania z susłem perełkowanym i konkursy na poszukiwanie tego sympatycznego gryzonia. Losowane mają być również nagrody wśród miłośników jednośladów, którzy na festyn dotrą rowerem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama