Policja już wie, kto przy ul. Partyzantów napadł na 18-latka
To 29-letni mieszkaniec Zamościa dokonał rozboju na 18-latku z gminy Bełżec – ustaliła policja i odzyskała skradziony młodzieńcowi złoty łańcuszek. Zatrzymanie sprawcy jest tylko kwestią czasu.
- (ak)
- 26.07.2010 15:20
Do rozboju doszło w zeszłym tygodniu.
Idącemu ulicą Partyzantów 18-latkowi drogę zaszedł nieznany mu mężczyzna. Groził, że zrobił mu krzywdę i zażądał wydania pieniędzy.
18-latek miał przy sobie tylko 4,5 zł. Oddał napastnikowi gotówkę. Sprawca zabrał mu także złoty łańcuszek wart 500 zł.
Po kilku dniach zamojscy policjanci ustalili, że za rozbojem stoi miejscowy 29-latek.
Odnaleźli skradziony łańcuszek. Zamierzają zatrzymać sprawcę.
Data dodania:
26.07.2010 15:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze