Reklama
56-letnia piesza ranna w wypadku przy ul. Łukasińskiego
Przy ul. Łukasińskiego w Zamościu doszło wczoraj do wypadku. Jedna 56-latka siedziała za kierownicą audi 80. Druga przechodziła przez przejście dla pieszych. Ranna została ta druga.
- (ak)
- 27.07.2010 14:20
Mieszkanka Jaworzna, która na oznakowanym przejściu potrąciło audi doznała skręcenia kolana. Ma też uraz łokcia. Jest poobijana, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wypadek, który w poniedziałek ok. godz. 14.30 wydarzył się przy ul. Łukasińskiego spowodowała 56-letnia mieszkanka gminy Zamość, która jechała audi 80.
Obie panie, jak wynika z ustaleń policji, były trzeźwe.
Data dodania:
27.07.2010 14:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze