Łabunie: 13-letni chłopiec ukradł…łyżkę od koparki
To musiało sporo ważyć, więc wyniesienie takiego łupu wymagało sporego sprytu. Zamojscy policjanci mają jednak świadków na to, że łyżkę od koparki zaparkowanej w Łabuniach ukradł…13-letni chłopiec z tej wioski.
- (ak)
- 27.07.2010 14:28
Do kradzieży doszło jeszcze w weekend, ale 52-letni właściciel sprzętu ujawnił kradzież dopiero po niedzieli. Swoje straty oszacował na 1200 zł i natychmiast powiadomił o tym policję. A ta zabrała się do roboty.
I ustaliła, że za brawurową kradzieżą elementu koparki stoi 13-latek z Łabuń. Niestety jak dotąd łyżki nie udało się odzyskać.
Data dodania:
27.07.2010 14:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze