Reklama
Złodziej w klasztorze w Radecznicy
Pięcioro uczestników letnich spotkań modlitewnych zorganizowanych w klasztorze o.o. Bernardynów w Radecznicy padło ofiarą złodzieja. Policja szuka sprawcy.
- (ak)
- 02.08.2010 10:18
Dokładnie 2 430 złotych – to straty, jakie ponieśli uczestnicy spotkania modlitewnego odbywającego się w klasztorze o.o. Bernardynów w Radecznicy.
W pomieszczeniach grasował złodziej, który przywłaszczył sobie telefony komórkowe oraz gotówkę.
Poszkodowani to 18-latka z Warszawy, 18-latka z Krakowa, 18-latek z radomia, 17-latka z Wadowic oraz 20-latek z Łęcznej. Policja szuka winowajców.
Data dodania:
02.08.2010 10:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze