Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złodziej w klasztorze w Radecznicy

Pięcioro uczestników letnich spotkań modlitewnych zorganizowanych w klasztorze o.o. Bernardynów w Radecznicy padło ofiarą złodzieja. Policja szuka sprawcy.
Dokładnie 2 430 złotych – to straty, jakie ponieśli uczestnicy spotkania modlitewnego odbywającego się w klasztorze o.o. Bernardynów w Radecznicy. W pomieszczeniach grasował złodziej, który przywłaszczył sobie telefony komórkowe oraz gotówkę. Poszkodowani to 18-latka z Warszawy, 18-latka z Krakowa, 18-latek z radomia, 17-latka z Wadowic oraz 20-latek z Łęcznej. Policja szuka winowajców.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama