Hucisko (gm. Krasnobród): Traktorzysta wylądował w rowie
Nieprzytomnego i z poważnym urazem klatki piersiowej 42-letniego rolnika z gminy Krasnobród odwieziono do szpitala, po wypadku który wydarzył się przedwczoraj o godz. 21.40. Mężczyzna jechał ciągnikiem. Został przygnieciony przez pojazd.
- (ak)
- 05.08.2010 09:02
Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w miejscowości Hucisko.
Policja ustala, jak doszło do tego, że traktor przewrócił się i wpadł do rowu przygniatając mężczyznę.
Nie wiadomo, czy poszkodowany był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań.
Data dodania:
05.08.2010 09:02
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze