Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tworyczów: Tytoń poszedł z dymem

Suszarnia tytoniu spłonęła wczoraj w Tworyczowie. Gospodarz stracił 12 tys. zł.
Do pożaru suszarni tytoniu w Tworyczowie (gm. Sułów) doszło w sobotę rano. Spalił się dach drewnianego budynku i wszystko, co było w środku. Straty oszacowano wstępnie na 12 tys. zł. Przyczyną pożaru była prawdopodobnie wadliwa instalacja grzewcza. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama