Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Naukowcy z Krakowa wykształcą leśników w Biłgoraju

Absolwenci szkół średnich z Biłgoraja będą mieli więcej możliwości. Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie otwiera w tym mieście Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny. Podpisano już porozumienie w tej sprawie.
– Trwa rekrutacja na pierwszy rok studiów – informuje Barbara Serafin, dyrektor Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. – Zajęcia będą się odbywać raz w miesiącu, w piątki, soboty i niedziele. Studenci mogą korzystać z noclegów w internacie. Studenci będą kształceni w tzw. trybie niestacjonarnym. Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny ma siedzibę w biłgorajskim ZSL. W nowym ośrodku wykształcą się przyszli, znakomici leśnicy. Zainteresowani mogą dokonać zgłoszenia na stronie internetowej uczelni www.ur.krakow.pl. Bliższe informacje w biłgorajskim ZSL pod tel. 84 68 807 97.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama