Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Poszła na lody, wróciła bez portfela

27-letnia tomaszowianka postanowiła zażyć ochłody i wybrała się do jednej z miejscowych lodziarni. Tam dopadł ją złodziej.
Kobieta była tak zajęta zamawianiem lodów, że nie zauważyła, jak ktoś wyjął jej portfel. Wraz z nim 27-latka straciła 100 złotych w gotówce, karty płatnicze i dokumenty. Złodzieja szuka policja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama