Reklama
Tomaszów Lubelski: Poszła na lody, wróciła bez portfela
27-letnia tomaszowianka postanowiła zażyć ochłody i wybrała się do jednej z miejscowych lodziarni. Tam dopadł ją złodziej.
- (ak)
- 10.08.2010 08:59
Kobieta była tak zajęta zamawianiem lodów, że nie zauważyła, jak ktoś wyjął jej portfel.
Wraz z nim 27-latka straciła 100 złotych w gotówce, karty płatnicze i dokumenty.
Złodzieja szuka policja.
Data dodania:
10.08.2010 08:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze