Biłgorajskie: Opel vectra zatrzymał się na drzewie. Pasażerka ma złamany kręgosłup
Do groźnego wypadku doszło we wtorek w miejscowości Majdan Nowy w powiecie biłgorajskim. 58-latek z Tarnogrodu uderzył swoim oplem w drzewo. Ranna została jadąca z nim kobieta.
- (ak)
- 11.08.2010 10:09
Policja wyjaśnia dlaczego siedzący za kierownicą opla vectra mężczyzna zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, później do rowu, a na koniec uderzył autem w drzewo.
58-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń. W ciężkim stanie trafiła do szpitala jadąca z nim 59-letnia kobieta.
– Doznała złamania kręgosłupa i stłuczenia mózgu – informuje Tomasz Kasprzyk z biłgorajskiej policji.
Data dodania:
11.08.2010 10:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze