Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Płoskie: Dziecko wjechało rowerem pod samochód

10-letnie dziecko na rowerze wyjechało gwałtownie z posesji na drogę i uderzyło w nadjeżdżającą właśnie, rozpędzoną skodę.
Do zdarzenia doszło wczoraj około południa w miejscowości Płoskie (gm. Zamość). Autem kierował 55-latek. Był trzeźwy. Dziecko doznało licznych obrażeń ciała. Zostało przewiezione do szpitala.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama