Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrebenne: Pożar hurtowni i baru (wideo)

Z dymem poszło ponad pół miliona złotych. Do pożaru doszło wczoraj wieczorem. Spaliła się doszczętnie konstrukcja dachowa i strop budynku w Hrebennem.
Znajdowała się tam m.in. hurtownia i bar. Pożar objął także stojąca obok wieżę telefonii komórkowej (spłonęły kable). Akcja gaśnicza trwała kilka godzin i uczestniczyło w niej aż sześć jednostek straży pożarnej. – Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało – zapewnia bryg. Jacek Zwolak, rzecznik tomaszowskich strażaków. – Nie wiemy jeszcze jak doszło do pożaru. Ustalamy to.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama