Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Majdan Gromadzki: Ford na drzewie, kierowca prawdopodobnie pijany

Kierujący fordem eskortem 26-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj wjechał do rowu i zatrzymał się na drzewie.
Kierowca trafił do szpitala z urazem kręgosłupa, a z ogólnymi potłuczeniami wyszła z wypadku 37-letnia pasażerka z gminy Obsza. Oboje byli prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, ale w związku z tym, że odmówili dmuchania w alkomat, pobrano od nich krew do badań. Do wypadku doszło w Majdanie Gromadzkim k. Biłgoraja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama