Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Motor wjechał na latarnię

Nie wyrobił się na zakręcie, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w latarnię.
Mowa o 20-letnim motocykliście z gminy Zamość, który wyszedł z wypadku z urazami głowy i klatki piersiowej. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu przy ul. Akademickiej. Od rannego pobrano w szpitalu krew do badań na zawartość alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama