Motor wjechał na latarnię
Nie wyrobił się na zakręcie, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w latarnię.
- (lew)
- 16.08.2010 11:45
Mowa o 20-letnim motocykliście z gminy Zamość, który wyszedł z wypadku z urazami głowy i klatki piersiowej.
Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu przy ul. Akademickiej. Od rannego pobrano w szpitalu krew do badań na zawartość alkoholu.
Data dodania:
16.08.2010 11:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze