Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Internetowi oszuści oszukali mieszkańców Biłgoraja i gminy Księżpol

Mieszkaniec Biłgoraja nie może doczekać się telewizora, który kupił na popularnej aukcji internetowej. Na telefon komórkowy czeka 17-latek spod Księżpola.
Trzy tygodnie temu mieszkaniec Biłgoraja wpłacił na konto firmy z Giżycka prawie 1,9 tys. złotych, ale do tej pory nie otrzymał wymarzonego odbiornika. Na telefon komórkowy czeka z kolei 17-latek z gminy Księżpol. Po przekazaniu przelewem 130 złotych ze sprzedającą aparat mieszkanką Ełku nastolatkowi urwał się kontakt. Obie sprawy bada policja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama