Reklama
Internetowi oszuści oszukali mieszkańców Biłgoraja i gminy Księżpol
Mieszkaniec Biłgoraja nie może doczekać się telewizora, który kupił na popularnej aukcji internetowej. Na telefon komórkowy czeka 17-latek spod Księżpola.
- (lew)
- 16.08.2010 11:34
Trzy tygodnie temu mieszkaniec Biłgoraja wpłacił na konto firmy z Giżycka prawie 1,9 tys. złotych, ale do tej pory nie otrzymał wymarzonego odbiornika.
Na telefon komórkowy czeka z kolei 17-latek z gminy Księżpol. Po przekazaniu przelewem 130 złotych ze sprzedającą aparat mieszkanką Ełku nastolatkowi urwał się kontakt.
Obie sprawy bada policja.
Data dodania:
16.08.2010 11:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze