Reklama
Tarnogród: Pijani chłopcy za kółkiem
Sąd rodzinny zajmie się 16 i 15-latkiem, którzy kierowali samochodami bez uprawnień, za to na podwójnym gazie.
- (lew)
- 16.08.2010 11:44
Obaj wpadli w ręce policjantów wczoraj po północy przy ul. Handlowej.
Pierwszy kierował volkswagenem golfem, choć miał w organizmie 1,14 promila alkoholu. Jego młodszy o rok kolega miał 0,64 promila i jechał polonezem.
Data dodania:
16.08.2010 11:44
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze