Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tarnogród: Pijani chłopcy za kółkiem

Sąd rodzinny zajmie się 16 i 15-latkiem, którzy kierowali samochodami bez uprawnień, za to na podwójnym gazie.
Obaj wpadli w ręce policjantów wczoraj po północy przy ul. Handlowej. Pierwszy kierował volkswagenem golfem, choć miał w organizmie 1,14 promila alkoholu. Jego młodszy o rok kolega miał 0,64 promila i jechał polonezem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama