Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

27-latek w volkswagenie potrącił pieszą na pasach

Kierujący volkswagenem 27-letni mieszkaniec gminy Susiec potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 60-letnią zamościankę, która wracała ze szpitala.
Poszkodowana wyszła z opresji z urazem nogi. Zarówno ona, jak i kierowca byli trzeźwi. Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 21 przy al. Jana Pawła II. Poszkodowana ponownie trafiła do szpitala.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama