Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bukowina: Złodziej ukradł... pszczoły i miód

Biłgorajska policja poszukuje złodzieja, który grasował w pasiece należącej do mieszkańca podkarpackiego powiatu łańcuckiego.
Do kradzieży doszło w Bukowinie w gminie Biszcza. Łupem złodziei padły pszczoły, ramki pszczele oraz około 300 kilogramów miodu z 35 uli. Straty oszacowano na 12 tys. złotych. Policja poszukuje sprawcy kradzieży.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama