Bukowina: Złodziej ukradł... pszczoły i miód
Biłgorajska policja poszukuje złodzieja, który grasował w pasiece należącej do mieszkańca podkarpackiego powiatu łańcuckiego.
- (lew)
- 17.08.2010 10:41
Do kradzieży doszło w Bukowinie w gminie Biszcza. Łupem złodziei padły pszczoły, ramki pszczele oraz około 300 kilogramów miodu z 35 uli. Straty oszacowano na 12 tys. złotych.
Policja poszukuje sprawcy kradzieży.
Data dodania:
17.08.2010 10:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze