Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Chcieli ukraść 32 tony ziemi

Przy ul. Konopnickiej w Biłgoraju pojawili się we wtorek po południu. Przy pomocy koparko-ładowarki załadowali na samochód ciężarowy z pryzmy 32 tony urobku, czyli ziemi spod remontowanej ulicy.
Ale mieli pecha, bo zostali namierzeni. Teraz 46-letni mieszkaniec Biłgoraja i 28-latek z gminy Dzwola będą się tłumaczyć z kradzieży przed sądem. Grozi im do 5 lat więzienia. Urząd Miasta Biłgoraj oszacował straty na 1200 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama