Grabowiec: Policja prosi o pomoc w sprawie kradzieży drzewa
Posterunek Policji w Grabowcu prowadzi dochodzenie w sprawie wyrębu i kradzieży drzewa z działki leśnej w miejscowości Grabowiec Góra.
- (lew)
- 18.08.2010 10:36
Kradzież miała miejsce 13 lipca. Na działce o nr ewidencyjnym 941 położonej w miejscowości Grabowiec Góra skradziony został dąb, grab i osika o wartości 324,75 złotych na szkodę Nadleśnictwa Strzelce i wielu innych współudziałowców tej działki.
Osoby pokrzywdzone zainteresowane udziałem w postępowaniu proszone są o kontakt z prowadzącym dochodzenie pod nr telefonu 84 651-23-50.
Data dodania:
18.08.2010 10:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze