Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lub.: Policjanci uczą jak bezpiecznie wypoczywać

Od początku wakacji tomaszowscy policjanci prowadzą akcję \"Bezpieczne wakacje 2010”: odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży, przybliżając im tematykę bezpieczeństwa podczas wakacji oraz uczulając na zagrożenia czyhające na nich w tym czasie.
Dzisiaj policjanci spotkali się z grupą dzieci z Huty Tarnawackiej, dla których zorganizowano półkolonie w okresie wzmożonych prac polowych. W spotkaniu uczestniczyła 43-osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 13 lat. – Uczestnicy spotkania byli bardzo zainteresowani specyfiką policyjnej pracy, rodzajami służb, uzyskali wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące ich pytania – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. – Wielu z nich deklarowało chęć zostania w przyszłości policjantkami i policjantami. Wcześniej takie spotkania odbyły się w Majdanie Sopockim i Wieprzowie. Podobne organizowane będą do końca wakacji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama