Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stabrów: Granaty na gruszce

Trzy granaty moździerzowe pochodzące prawdopodobnie z czasów II wojny światowej znalazł wczoraj jeden z gospodarzy z podzamojskiego Stabrowa na... gruszy.
– Pociski tkwiły w konarach drzewa na wysokości ponad 2 metrów – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Mundurowi zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu patrolu rozminowania z jednostki wojskowej w Chełmie. Skorodowane granaty już nie stanowią niebezpieczeństwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama