Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dołhobyczów: Oddawali krew, zebrali 14 litrów

Placówka Straży Granicznej w Dołhobyczowie zorganizowała akcję honorowego krwiodawstwa pod hasłem \"Dzieląc się krwią, dzielisz się życiem”. Zebrano ponad 14 litrów krwi.
– W czasie akcji, punkt odwiedziło w sumie 52 osoby, zaś krew mogły oddać 32 – informuje Dariusz Sienicki z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie. Razem z pogranicznikami krew oddawali mieszkańcy Dołhobyczowa oraz pobliskich miejscowości, młodzież oraz funkcjonariusze policji. Podczas akcji zorganizowano dzień otwarty, połączony z pokazem sprzętu służbowego. Kolejną zaplanowano w poniedziałek w hrubieszowskiej placówce Straży Granicznej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama