Biłgoraj: Dzielnicowy namierzył złodzieja
Pedałował spokojnie rowerem, ale miał pecha, bo w czwartek przy ul. Czerwonego Krzyża zauważył go dzielnicowy.
- (lew)
- 20.08.2010 10:36
Mowa o 40-latku, który teraz będzie musiał tłumaczyć się przed sądem za kradzież jednośladu. Bo bystry funkcjonariusz przytomnie zauważył, że taki sam rower zniknął kilka dni wcześniej spod bloku przy ul. Nadstawnej.
40-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a warty 500 złotych rower wrócił do 39-letniej właścicielki.
Data dodania:
20.08.2010 10:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze