Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Dzielnicowy namierzył złodzieja

Pedałował spokojnie rowerem, ale miał pecha, bo w czwartek przy ul. Czerwonego Krzyża zauważył go dzielnicowy.
Mowa o 40-latku, który teraz będzie musiał tłumaczyć się przed sądem za kradzież jednośladu. Bo bystry funkcjonariusz przytomnie zauważył, że taki sam rower zniknął kilka dni wcześniej spod bloku przy ul. Nadstawnej. 40-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a warty 500 złotych rower wrócił do 39-letniej właścicielki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama