Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bezpieczny wypoczynek z policjantami z Tomaszowa Lubelskiego

Tomaszowscy policjanci prowadzą akcję \"Bezpieczne wakacje 2010”. Odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży, przybliżając im tematykę bezpieczeństwa podczas wakacji oraz uczulając na zagrożenia czyhające na nich w tym czasie.
Ostatnio policjanci spotkali się z grupą dzieci z Huty Tarnawackiej, dla których zorganizowano półkolonie w okresie wzmożonych prac polowych. W spotkaniu uczestniczyła 43-osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 13 lat. – Uczestnicy spotkania byli bardzo zainteresowani praca policji i rodzajami służb – mówi Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. – Wielu z nich deklarowało chęć zostania w przyszłości policjantkami i policjantami. Wcześniej takie spotkania odbyły się w Majdanie Sopockim i Wieprzowie. Podobne organizowane będą do końca wakacji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama