Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozdoły: Policja namierzyła złodziei jabłek

Za kradzież jabłek z sadu odpowiedzą przed sądem czterej młodzi mieszkańcy gminy Sitno.
18-latek wraz z 17-latkiem i dwoma 16-latkami przyjechali w środę do sadu należącego do 34-letniego mieszkańca miejscowości Rozdoły w gminie Sitno ciągnikiem należącym do dziadka jednego z młodzieńców. Zaczęli zrywać jabłka, które wędrowały z drzew prosto na przyczepę. Chcieli je najprawdopodobniej później sprzedać, ale kradzież zauważył właściciel sadu, który spłoszył złodziejaszków, a następnie ruszył za nimi w pościg. Widząc, co się święci, nastolatkowie skręcili do lasu, gdzie pozbyli się łupów. Policja ustaliła sprawców kradzieży, które za swój czyn tłumaczyć się teraz będą przed sądem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama