Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rolnik jechał na dwóch gazach i zakazie

Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca forda mondeo, którego w czwartek zatrzymała policja do rutynowej kontroli drogowej. Wpadł w Rudzie Wołoskiej (gm. Tomaszów Lubelski).
Jak się okazało, 54-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który wcześniej orzeczono wobec niego w związku z jazdą na dwóch gazach. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia, dodatkowo 54-latek musi się liczyć z grzywną za złamanie zakazu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama