Rolnik jechał na dwóch gazach i zakazie
Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca forda mondeo, którego w czwartek zatrzymała policja do rutynowej kontroli drogowej. Wpadł w Rudzie Wołoskiej (gm. Tomaszów Lubelski).
- (lew)
- 27.08.2010 11:26
Jak się okazało, 54-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który wcześniej orzeczono wobec niego w związku z jazdą na dwóch gazach.
Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia, dodatkowo 54-latek musi się liczyć z grzywną za złamanie zakazu.
Data dodania:
27.08.2010 11:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze