Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Zaginiony odnalazł się pod Warszawą

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 25-latka. Mężczyznę odnaleziono w Ożarowie Mazowieckim i przekazano rodzinie.
Przypomnijmy, że mieszkaniec Biłgoraja w połowie sierpnia wybierał się do Lublina, gdzie miał odebrać wyniki badań w jednej z przychodni. Ale do domu już nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W sobotę odnalazł się na stacji paliw.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama