Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Józefów będzie bliżej lekarzy

Jest szansa na to, by mieszkańcy gminy Józefów mogli korzystać z bezpłatnych porad medycznych. Samorząd chce współpracować z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie.
Szczegóły tej współpracy jeszcze nie zostały ustalone, ale zarówno przedstawiciele samorządu jak i władz lubelskiej uczelni są otwarte na tego rodzaju propozycje. Na początku września do Józefowa przyjadą naukowcy z UM w Lublinie i Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Utrechcie w Holandii, by wziąć udział w warsztatach naukowych poświęconych problematyce onkologicznej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama