Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dziś sesja RM Zamość: O budżecie, dopłatach i remoncie Nowego Miasta

Na dzisiejszej sesji zamojscy radni miejscy będą mieli mnóstwo pracy. O godz. 13. rozpocznie się w miejscowym Ratuszu sesja Rady Miejskiej.
W programie m.in. podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia założeń do budżetu miasta na 2011 r. oraz założeń do tzw. planu społeczno-gospodarczego. Zaprezentowane zostaną także informacje o stanie bezrobocia, lokalnym rynku pracy oraz o bezpieczeństwie i porządku publicznym w mieście. Ponadto podjęte zostaną m.in. uchwały w sprawie przyjęcia lokalnego programu rewitalizacji Nowego Miasta na lata 2010 – 2015 (będzie obejmował rynek i tereny przyległe) oraz dopłat do taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama