Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Kotlicach. Pijany kierowca potrącił pieszego

Nie powinien siadać za kierownicą, bo był pijany, ale jednak ruszył w drogę. I doprowadził do wypadku, w którym ucierpiał pieszy. Mowa o 37-latku z Zamościa.
Ponad promil alkoholu miał w organizmie 37-letni kierowca volkswagena passata z Zamościa, który potrącił przechodzącego przez jezdnię 50-letniego mieszkańca gminy Miączyn. Pieszy trafił do szpitala z urazami głowy i kończyn. Od poszkodowanego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama