Wypadek w Kotlicach. Pijany kierowca potrącił pieszego
Nie powinien siadać za kierownicą, bo był pijany, ale jednak ruszył w drogę. I doprowadził do wypadku, w którym ucierpiał pieszy. Mowa o 37-latku z Zamościa.
- (lew)
- 30.08.2010 11:00
Ponad promil alkoholu miał w organizmie 37-letni kierowca volkswagena passata z Zamościa, który potrącił przechodzącego przez jezdnię 50-letniego mieszkańca gminy Miączyn.
Pieszy trafił do szpitala z urazami głowy i kończyn. Od poszkodowanego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.
Data dodania:
30.08.2010 11:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze